16 червня 2012

Англія вперше долає шведів на великому турнірі

 
Здавалося, що й цього разу шведська перепона виявиться надскладною для збірної Англії. Все до того йшло. Навіть після забитого на 23-й хвилині Керроллом блискочого голу, Англія виглядала якоюсь «розібраною» та знервованою. В атаці не вистачало швидкості й точності, в захисті – провали. Не на стільки погано, як Україна проти Франції, але починаєш розуміти занепокоєння й песимізм англійських вболівальників щодо переспектив їхньої збірної на цьому Євро. Шведів пропущений гол не дуже знітив, їхні атаки виглядали гострими, злагодженими, відповідно, небезпечними. Іноді їм лише не вистачало якісного завершального удару, а деколи все ж відпрацьовували англійські захисники.

За три хвилини після початку другого тайму англійський захист не витримав натиску шведів. Мельберг, якого без догляду залишили англійські захисники під час розіграшу штрафного шведами, зрівнює рахунок. За участі Джонсона, який допоміг заштовхати м’яча в свої ворота. А ще за десять хвилин той же Мельберг забиває другий гол, цього разу своєю головою, без зайвої допомоги. Прокляття «непрохідних шведів» знову зависло над збірною Англії.

Майже одразу, на 60-й хвилині, Рой Ходжсон робить доленосне рішення й випускає на поле Тео Уолкотта замість Мілнера. За три хвилини він зрівнює рахунок, віртуозно закрутивши м'яча потужним ударом з-за меж штрафного майданчика. Тепер вже в Англії наче виросли крила. З’явилася злагодженість в командних діях та поменшало паніки в захисті. І врешті, переможним та історичним для англійців став гол Дані Уеллбека на 78-й хвилині, коли він, в падінні, хитро закинув м’яча в ворота шведів. Це другий матч Уеллбека на Євро і його перший гол за Англію в офіційному матчі. Схоже, Англія тепер може не переживати коли Руні вчергове отримає дискваліфікацію.

Немає коментарів:

Дописати коментар