26 червня 2009

ПЕЛЕ СВЯТКУЄ ЮВІЛЕЙ В ШЕФФІЛДІ

Цей фоторепортаж вперше було опубліковано в листопаді 2007 року. У зв'язку з переїздом на новий блог, я вирішила перенести найкращі матеріали, які заслуговують на увагу широкого загалу.

В 2007 році найстаріший в світі клуб «Шеффілд» святкував свій 150-річний ювілей.
Таку кількість футбольних VIP гостей, як восени того року, Шеффілд бачив, мабуть, лише в 1966 та 1996 роках під час Чемпіонату Світу та Європи відповідно. Після візиту Зепа Блатера, 8 листопада до Шеффілда завітав сам король футболу Пеле. В той день «Шеффілд», який ніколи не грав на професійному рівні, і знаходиться на шість ліг нижче англійської Прем’єр Ліги, приймав на Брамалл Лейн італійського гранда – «Інтер». Саме з «Брамалл Лейн» розпочинав 150 років тому свій шлях ювіляр, а потім поступився цим футбольним майданчиком своїм професійним колегам з «Шеффілд Юнайтед».
“Інтернаціонале” грав резервно-молодіжним складом, але й без зірок не обійшлося. Чемпіон світу Марко Матерацці відіграв на полі більше половини матчу.
Та головною «прикрасою» вечора став вихід на поле найвидатнішого гравця в футбольній історії – Пеле. Щоправда, вихід відбувся тільки до матчу і зовсім не в футбольній формі, але цього було достатньо, аби завести й звести на ноги 19 000 глядачів. Ця цифра, до речі, стала рекордом відвідуваності в історії “Шеффілда”. Зазвичай на матчах цього клубу збирається до 200 осіб. На п’ять голів від професіоналів італійської Серії А аматори з Шеффілда спромоглися відповісти двома. Хоча, в даному випадку рахунок не мав значення. Головне - свято футболу!

PELE IN SHEFFIELD CELEBRATING
SHEFFIELD FC 150-th ANNIVERSARY
Sheffield FC v Inter Milan

Перед матчем
Before the match


В очікуванні "його величності" Короля Футболу
Waiting for "his majesty" The King of Football
Кубок для "Сао Паоло" - переможців молодіжного турніру (інші учасники - "Шеффілд Юнайтед", "Манчестер Юнайтед" та "Порту")
A Trophy for Sao Paolo - winners of a youth tournament also involving Sheffield United, Manchester United and FC Porto


Ювіляр "Шеффілд" - наступність поколінь
Sheffield FC with mascots


"Інтер" на розминці
Inter's warm-up


"Шеффілд" на розминці
Sheffield FC's warm-up


Чемпіон світу - Марко Матерацці
World Champion - Marco MaterazziІсторичне фото на згадку
End of match group photo

Немає коментарів:

Дописати коментар